شروع پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی از امروز

به گزارش کفش تخت، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از شروع ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی از امروز 29 مرداد اطلاع داد.

شروع پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی از امروز

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار کفش تخت، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه 97 از امروز دوشنبه 29 مرداد ماه شروع می گردد و روز یکشنبه 4 شهریور سرانجام می پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه پذیرش می باشند، برای ثبت نام به سایت www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی در ادامه توضیح داد: پذیرش داوطلبان براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می گیرد و بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری می باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان برای شرکت در دوره های فوق می توانند پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش، آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، همچنین با پرداخت مبلغ 27 هزار تومان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید