بیانیه فدراسیون فوتبال: پیشنهاد بازی با آرژانتین منتفی است، امور بین الملل فدراسیون نباید واکنش رسانه ای نشان دهد

فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات پیشنهاد دیدار دوستانه مقابل آرژانتین واکنش نشان داد و گفت آنالیز این پیشنهاد منتفی است.

بیانیه فدراسیون فوتبال: پیشنهاد بازی با آرژانتین منتفی است، امور بین الملل فدراسیون نباید واکنش رسانه ای نشان دهد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال درباره درخواست بازی ارسالی با آرژانتین بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این توضیح است:

طی مدت اخیر دو ایمیل از یک شرکت نامعتبر که مسابقات بسیار محدودی را برگزار نموده دریافت و وظیفه فدراسیون این است که اعتبار و اصالت آنها را آنالیز و در نهایت اقدام به پاسخگویی مقتضی کند. همچنین لازم به اعلام است که امور بین الملل فدراسیون به دلیل عدم تأیید اصالت و اعتبار این درخواست نمی بایست واکنش رسانه ای به آن نشان دهد. در سرانجام اعلام می دارد پیشنهاد دریافت گردیده فاقد اعتبار برای تیم ملی فوتبال ایران بوده و فدراسیون نمی تواند منافع برخی شرکت هایی که با این دست اقدامات رسانه ای به دنبال شهرت و ایجاد و تأمین اعتبار خود هستند، اقدامی انجام دهد و در نتیجه موضوع این پیشنهاد از سوی فدراسیون منتفی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه فدراسیون فوتبال: پیشنهاد بازی با آرژانتین منتفی است، امور بین الملل فدراسیون نباید واکنش رسانه ای نشان دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه فدراسیون فوتبال: پیشنهاد بازی با آرژانتین منتفی است، امور بین الملل فدراسیون نباید واکنش رسانه ای نشان دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید