نوروزی: دوست نداشتم پرسپولیس ضرر کند، پرسپولیس با حمایت طرفداران الدحیل را حذف می نماید

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الدحیل شکست ناپذیر نیست و پرسپولیس با حمایت هوادارانش این تیم قطری را حذف خواهد نمود.

نوروزی: دوست نداشتم پرسپولیس ضرر کند، پرسپولیس با حمایت طرفداران الدحیل را حذف می نماید

رضا نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره توافق با پرسپولیس درباره طلبی که از این باشگاه داشت، گفت: من بعد از صحبت هایی که با آقای گرشاسبی داشتم در نهایت با ایشان به توافق رسیدیم و البته ناگفته نماند که بخشی از طلبم را هم بخشیدم. به هرحال من پرسپولیس و طرفدارانش را دوست دارم و نمی خواستم این تیم ضرر کند و در بازی های بین المللی دچار مشکل گردد. قرار شد طلبم که در مورد مبلغ آن به توافق رسیدیم نیز به من پرداخت گردد. صادقیان: عاشق پرسپولیس هستم و با بخشیدن طلبم وظیفه ام را انجام دادم

وی با اشاره به شرایط پرسپولیس و عملکرد این تیم در لیگ برتر سال جاری خاطر نشان کرد: پرسپولیس تا الان بد نتیجه نگرفته است و باید این را هم در نظر گرفت که عدم استفاده از بازیکنان جدید کار پرسپولیس را سخت نموده است. با این حال امیدوارم که پرسپولیس تا سرانجام نیم فصل اول در بین بالانشین ها باشد تا در نیم فصل دوم خودش را برای کسی سومین قهرمانی پیاپی آماده کند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با بازی برگشت این تیم برابر الدحیل توضیح داد: بازی رفت طوری تمام نشد که پرسپولیس شانسی برای صعود نداشته باشد. به نظرم پرسپولیس در تهران شانس زیادی برای صعود دارد و با حمایت طرفداران الدحیل را حذف خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوروزی: دوست نداشتم پرسپولیس ضرر کند، پرسپولیس با حمایت طرفداران الدحیل را حذف می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: دوست نداشتم پرسپولیس ضرر کند، پرسپولیس با حمایت طرفداران الدحیل را حذف می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید